Tu jesteś: Pizza Kuchcik Konin

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów i zaczynamy przygodę z pizzą 🙂 Mała lub duża, łagodna lub ostrzejsza – wybór z ponad 20 rodzajów pizz zadowoli każde podniebienie. Pizzę zamówić można także w weekend!

Sprawdzajcie naszą stronę oraz media społecznościowe – tam wszystkie informacje dotyczące pizzerii zamieszczane będą na bieżąco!

Fb.com/PizzaKuchcik

 

 

 

 

 

Zamów Pizze online (Zamówienia online dostępne od godz. 13.00)

W menu Lokalu Kuchcik w Koninie pojawiła się również pizza! Pizza mała lub duża, łagodna lub ostrzejsza – wybór z ponad 20 rodzajów pizz zadowoli każde podniebienie. Konin zna nas jako Lokal, w którym znaleźć można doświadczonych kucharzy, profesjonalną obsługę i dobrą organizację pracy – dlatego nawet pizza smakuje u nas wyśmienicie. Swoją pizzę dostarczamy na terenie całego Konina i okolic, ale możliwy jest także odbiór osobisty. Od poniedziałku do piątku możecie skosztować pizzy również na miejscu – w Lokalu Kuchcik. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i elastyczni, jeżeli chodzi o życzenia naszych klientów, dlatego starannie realizujemy wszystkie zlecenia.

W ofercie posiadamy pizze w rozmiarze 32 cm i 42 cm. Naszą misją jest przygotowanie waszej ulubionej pizzy według tradycyjnej, jak i waszej własnej kompozycji. Jesteśmy po to, by zaoferować Ci – naszym zdaniem – najlepszą pizzę w Koninie. Jeśli nie masz dziś ochoty ruszać się z domu – wystarczy zamówić pizzę w Lokalu Kuchcik. Nasza pizza zawsze dociera pyszna i gorąca dzięki specjalnym, podgrzewanym termotorbom. Nasze pizze eksplodują niezwykłym smakiem i na długo pozostają w pamięci! Dlaczego? Najlepsze gatunki wędlin, przepyszne sery, świeże warzywa, aromatyczny sos pomidorowy z dodatkiem wyrazistych ziół, ręcznie wyrabiane ciasto… po prostu pycha!

Kontakt
Partnerzy:

Cristal
Dmuchance.co
Wypozyczfure.pl