Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowej placówki Lokal Kuchcik w Koninie poszukuje
KELNERA/KELNERKI
do nowej restauracji w Koninie

Opis stanowiska:

obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
przygotowanie sali
dbanie o pozytywny wizerunek restauracji
zapewnienie wysokiej jakości usług

Wymagania:
aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku (istnieje opcja przyuczenia)
wysoka kultura osobista
dyspozycyjność
umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
zaangażowanie

Oferujemy:
zatrudnienie w stabilnej firmie
przyjazną atmosferę pracy
atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji na mail biuro@lokalkuchcik.pl wraz z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowej placówki Lokal Kuchcik w Koninie poszukuje pracowników na stanowisko
KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

Poszukujemy energicznej osoby która lubi gotować, chce się uczyć oraz z pełnym zaangażowaniem będzie podchodzić do swoich obowiązków jak i do rozwoju lokalu.

Wymagania:
Umiejętności kulinarne
Dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność (praca w tygodniu oraz w weekendy)
Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych